Okna Veka Perfectline 70 AD

Bardzo popularnym profilem PVC nadającym się zarówno do seryjnej produkcji okien jak i realizacji drobnych zamówień jest Veka Perfectline 70 AD. Od lat wymieniamy wysłużone drewniane okna na solidne i niedrogie okna wykonane z profilu Perfectline w blokach mieszkalnych oraz wyposażamy w nie również nowo-powstające inwestycje.

Veka Perfectline 70 AD Okna VEKA Perfectline Właściwości

 

Główne cechy profilu VEKA Perfectline 70 AD:

  • Profil najwyższej jakości klasy A;
  • Grubość zabudowy 70 mm;
  • 5-komorowa konstrukcja profilu;
  • Możliwość osadzenia pakietu szybowego o grubości od 14 mm do 42 mm bez konieczności użycia dodatkowych profili;
  • Współczynnik przenikania ciepła Uw okna osiąga wynik nawet do około 1,2 W/m2K (dla okna referencyjnego o wymiarze 1230×1480 z zastosowaniem szyby z ciepłą ramką TGI o współczynniku Ug = 1,0);
  • Podwójny system uszczelek;
  • Łatwe w konserwacji profile PVC zapewniające długotrwałe użytkowanie;
  • 13 mm oś wrębu okuciowego pozwala na stosowanie szerokiej gamy okuć;
  • Szeroki wybór elementów łączących i uzupełniających.
 Veka Perfectline 70 AD Niezlicowany  Veka Perfectline 70 AD Oval Półzlicowany  Okna Veka Perfectline 70 AD Swing
VEKA PERFECTLINE 70 AD
niezlicowany
VEKA PERFECTLINE 70 AD OVAL
półzlicowany
VEKA PERFECTLINE 70 AD SWING
zaokrąglona rama i skrzydło

Pierwszy 5-komorowy profil VEKA do budownictwa mieszkalnego i biurowego. Solidna pięciokomorowa konstrukcja o grubości profilu 70 mm wyposażona w ścianki o grubości 3 mm wykorzystywana jest w domach mieszkalnych oraz w budynkach użyteczności publicznej. Dzięki możliwości montażu większego pakietu szybowego znacząco zwiększyć można izolację cieplną oraz akustyczną. Okna Veka Perfectline produkowane są tylko na stabilizatorach wapniowo-cynkowych. To sprawia, że jest dużo bardziej ekologiczny, niżeli okna na stabilizatorach ołowiowych.

Okna Veka Perfectline 70 AD Klamki Okna Veka Perfectline 70 AD Nawiewniki Okna Veka Perfectline 70 AD Szyby Okna Veka Alphaline 90MD Szprosy Okna Veka Alphaline 90MD Okucia

Stolarka wykonana z tych kształtowników posiada wszystkie dobre cechy profili z rodziny VEKA. Jednocześnie dzięki nieco obniżonej wysokości ramy powierzchnia szyb jest większa niż w innych systemach. Cena zaś jest przystępna dla każdego. Do wyboru mamy czarne lub szare uszczelki oraz wszystkie udogodnienia oferowane w innych systemach. Są to mikrowentylacja, wielostopniowy uchył, zatrzask balkonowy, nawiewniki itp.

Okna Veka Perfectline 70 AD kolory