Skip to content

Montaż okien w domu z kontenerów

Montaż okien w domu z kontenerów. Wyprodukowaliśmy i zamontowaliśmy u klienta indywidualnego dziesięć okien na bazie energooszczędnych profili okiennych Veka Softline 82 MD. Nietypowa konstrukcja domu zbudowanego z kilku połączonych ze sobą kontenerów morskich wyposażona została w ciepłe okna PCV wraz z pakietem trzyszybowym. Energooszczędne profile PCV wyposażone w potrójne szyby posiadają wysoki wskaźnik izolacji akustycznej i termicznej, co umożliwia osiągniecie niskiego współczynnika przenikania ciepła i znacząco wpływa na oszczędności ogrzewania domu.

Dom z kontenerów – widok ogólny:

Przy montażu okien PCV zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz zastosowaliśmy ciepły parapet Medos z listwą. System, który posiada bardzo dobre właściwości izolacyjne. Montaż trzyszybowych okien plastikowych i zastosowanie przez nas ciepłego montażu w konstrukcji domu ocieplonego płytami warstwowymi PIR pozwala na pozbycie się szkodliwych mostków cieplnych.

Ramy okien PCV wykonane w modnym i często wybieranym przez naszych klientów kolorze antracytowym. W energooszczędnych oknach PCV zastosowaliśmy niewidoczny system okuć WinkHaus. Należy zwrócić uwagę na to, że rozwiązanie to przyczynia się do osiągnięcia niskiego współczynnika przenikania ciepła. Również korzystnie wpływa na ograniczenie strat energii. Okna doposażyliśmy w srebrne klamki renomowanej firmy Hoppe.

Montaż okien w domu z kontenerów – szczegóły:

Chcesz kupić okna do swojego domu?

Dokładna oferta handlowa jest dostępna w dowolnym naszym salonie sprzedaży okien. Wszelkich informacji dotyczących możliwości zakupu, bezpłatnego pomiaru lub transportu na miejsce przeznaczenia udzielą nasi handlowcy. Prosimy o kontakt telefoniczny z naszym biurem pod numerem telefonu: +48 58 320 22 11. Zapraszamy do współpracy firmy budowlane realizujące wszelkiego rodzaju inwestycje budowlane, jak również Klientów indywidualnych. Zapewniamy atrakcyjne ceny, dowóz stolarki na miejsce inwestycji i profesjonalny montaż.

W celu umówienia bezpłatnego pomiaru prosimy o kontakt z naszym salonem. Zapraszamy.

5/5 - (1 vote)
Skontaktuj się z nami
Zadaj pytanie dotyczące produktu lub skonsultuj swój projekt