Skip to content

Okna PCV Czaple

Okna PCV Czaple. Wyprodukowaliśmy i zamontowaliśmy u Klienta indywidualnego dziewięć okien Salamander bluEvolution 82MD. Ramy okien w kolorze białym, na bazie profili okiennych Salamander (model bluEvolution), w modnej obecnie kategorii profili o głębokości zabudowy 82 mm. Profil ten gwarantuje skuteczny system uszczelniający i zapewnia optymalny bilans energetyczny w każdych warunkach pogodowych.

Zamontowaliśmy okna energooszczędne z pakietem trzyszybowym i niewidocznymi zawiasami. Okucia uchylno rozwierne w systemie WinkHaus ActivPilot Select. Okucia te to najwyższa jakość i wygoda użytkowania przez wiele lat. Cieszą się uznaniem naszych Klientów. Okna zostały wyposażone w białe klamki Hoppe Luxemburg, które dostarczył niemiecki producent klamek okiennych i drzwiowych Hoppe.

Okna PCV Czaple – dokumentacja fotograficzna:

W celu umówienia bezpłatnego pomiaru prosimy o kontakt z naszym salonem. Zapraszamy.

Dokładna oferta handlowa jest dostępna w dowolnym naszym salonie sprzedaży okien. Wszelkich informacji dotyczących możliwości zakupu, bezpłatnego pomiaru lub transportu na miejsce przeznaczenia udzielą nasi handlowcy. Prosimy o kontakt telefoniczny z naszym biurem pod numerem telefonu: +48 58 320 22 11. Zapraszamy do współpracy firmy budowlane realizujące wszelkiego rodzaju inwestycje budowlane, jak również Klientów indywidualnych. Zapewniamy atrakcyjne ceny, dowóz stolarki na miejsce inwestycji i profesjonalny montaż.

Oceń stronę
Skontaktuj się z nami
Zadaj pytanie dotyczące produktu lub skonsultuj swój projekt