Skip to content

Okna PCV Pogórze

Okna PCV Pogórze. Wyprodukowaliśmy i zamontowaliśmy u klienta indywidualnego dwie bramy garażowe, drzwi zewnętrzne stalowo-drewniane firmy Martom, siedemnaście okien Veka Softline 82 MD wyposażonych w rolety zewnętrzne IT2000 firmy Portos, które ociepliliśmy matą firmy Aluthermo. Ramy okien w kolorze orzech, na bazie profili okiennych Veka (model Softline). Energooszczędny profil Softline 82MD wraz z pakietem trzyszybowym oraz niewidocznymi zawiasami umożliwia osiągniecie niskiego współczynnika przenikania ciepła, co znacznie wpływa na oszczędności z tytułu opłat za ogrzewanie.

System rolet Portos IT2000 to połączenie zalet rolety zewnętrznej z roletą nadstawną. Podstawową zaletą tego systemu jest fakt, że możemy ją zamontować bez powiększania otworów okiennych i jednocześnie zabudować skrzynkę dzięki czemu osiągniemy efekt wizualny jak w przypadku rolet nadstawnych. W rolecie tego typu cała skrzynka pozostaje na zewnątrz budynku, a dostęp serwisowy zapewnia nam klapa rewizyjna w dolnej części.

Okna PCV Pogórze na zdjęciach:

Okna zostały wyposażone w niewidoczny system okuć WinkHaus activPilot Select, który ogranicza straty energii, a rygle montowane blisko narożników zabezpiecza okna przed włamaniem, które w tym przypadku zostały wyposażone także kontaktrony. W oknach zastosowaliśmy klamki Hoppe Tokyo Secustic z kluczem. Klamki z kluczem zapewniają bezpieczeństwo i zabezpieczają obwód okucia przed próbami przesunięcia okucia od zewnątrz, a specjalny mechanizm klamki przeciwdziała zmanipulowaniu jej od zewnątrz.

Chcesz kupić okna do swojego domu?

Dokładna oferta handlowa jest dostępna w dowolnym naszym salonie sprzedaży okien. Wszelkich informacji dotyczących możliwości zakupu, bezpłatnego pomiaru lub transportu na miejsce przeznaczenia udzielą nasi handlowcy. Prosimy o kontakt telefoniczny z naszym biurem pod numerem telefonu: +48 58 320 22 11. Zapraszamy do współpracy firmy budowlane realizujące wszelkiego rodzaju inwestycje budowlane, jak również Klientów indywidualnych. Zapewniamy atrakcyjne ceny, dowóz stolarki na miejsce inwestycji i profesjonalny montaż.

Przeczytaj także:   Okna antracyt

W celu umówienia bezpłatnego pomiaru prosimy o kontakt z naszym salonem. Zapraszamy.

Oceń stronę
Skontaktuj się z nami
Zadaj pytanie dotyczące produktu lub skonsultuj swój projekt