Skip to content

Okna PCV Szemud

Okna PCV Szemud. Wyprodukowaliśmy i zamontowaliśmy w nowoczesnym budynku biurowo magazynowym 52 okna na bazie energooszczędnych profili PCV marki Salamander. Budynki kompleksowo wyposażyliśmy w nowoczesne okna, a także drzwi i front na bazie profili aluminiowych firmy Aluron. Zarówno okna na profilach aluminiowych, jak i wielokomorowe profile PCV o szerokości 82 mm wyposażyliśmy w specjalny trzyszybowy pakiet, który zapewnia skuteczną ochronę przed hałasem. Energooszczędny profil okienny PCV uniemożliwia tworzenie się mostków termicznych, co zapewnia redukcję kosztów energii.

Energooszczędne ramy okien PCV w kolorze antracytowym wyposażyliśmy w potrójne szyby. Okna trzyszybowe posiadają wysoki wskaźnik izolacji akustycznej i termicznej. Dzięki temu możliwe jest uzyskanie niskiego współczynnika przenikania ciepła, co znacząco wpływa na oszczędności związane z ogrzewaniem budynku. Zastosowanie potrójnych szyb w oknach wpływa także korzystnie na szczelność konstrukcji okna.

Ważnym czynnikiem w przypadku budynków o dużej powierzchni jest ich izolacja akustyczna i termiczna. Wielokomorowe profile energooszczędne okien PCV w wyposażyliśmy również w dodatkową uszczelkę środkową. Zastosowanie takiego rozwiązania przyczynia się do zwiększenia izolacji termicznej, a także zabezpiecza okna przed niekorzystnym wpływem warunków atmosferycznych.

W ramach okien PCV zastosowaliśmy nowoczesny system okuć firmy WinkHaus oraz renomowane klamki okienne firmy Hoppe wyposażone w specjalny mechanizm zabezpieczający przed niepożądaną manipulacją z zewnątrz. Tak wyposażone okna spełniają wymagania wszystkich aktualnych i przyszłych norm izolacji termicznej i akustycznej, która w tym przypadku okazała się szczególnie istotna dla naszego Klienta.

Chcesz kupić okna do swojego domu?

Dokładna oferta handlowa jest dostępna w dowolnym naszym salonie sprzedaży okien. Wszelkich informacji dotyczących możliwości zakupu, bezpłatnego pomiaru lub transportu na miejsce przeznaczenia udzielą nasi handlowcy. Prosimy o kontakt telefoniczny z naszym biurem pod numerem telefonu: +48 58 320 22 11. Zapraszamy do współpracy firmy budowlane realizujące wszelkiego rodzaju inwestycje budowlane, jak również Klientów indywidualnych. Zapewniamy atrakcyjne ceny, dowóz stolarki na miejsce inwestycji i profesjonalny montaż.

Przeczytaj także:   Okna PCV Straszyn

W celu umówienia bezpłatnego pomiaru prosimy o kontakt z naszym salonem. Zapraszamy.

Oceń stronę
Skontaktuj się z nami
Zadaj pytanie dotyczące produktu lub skonsultuj swój projekt