Skip to content

System ACS 50

System ACS 50 jest jednym z podstawowych systemów stolarki aluminiowej oferowany przez producenta. Jest przeznaczony do produkcji przegród okienno – drzwiowych w zabudowie wewnętrznej. Idealnie nadaje się do aranżacji biur i hal magazynowych w przypadku chęci oddzielenia części biurowej od magazynowej lub produkcyjnej. Aluminium to nowoczesny materiał o wielu pożądanych właściwościach. Przede wszystkim jest lekki, wytrzymały i ekologiczny.

System zabudowy aluminiowej ACS 50 zaprojektowany został specjalnie do produkcji wewnętrznych witryn, okien i drzwi jedno i dwuskrzydłowych. Elementami zestawu są ścianki działowe ze słupkami, jak również bezsłupkowe. Ścianki również mogą być szklone centralnie. Do ościeżnic systemu ACS 50 w przyszłości będziemy mogli zamontować całkowicie szklane skrzydła. System jest tak rozbudowany, że nabywca może dowolnie go konfigurować względem własnych potrzeb. Istniej również możliwość przystosowania okna lub drzwi do współpracy z inteligentnymi budynkami. Możemy również dodać okno podawcze w drzwiach. Wszystkie płaszczyzny ościeżnicy i skrzydła są zlicowane. System zawiera dwa rodzaje zawiasów: nawierzchniowe lub wrębowe.

System ACS 50

System ACS 50 – Parametry techniczne:

  • Szczelność na infiltrację powietrza 0,01 m3 (mhdaPa)2/3;
  • Maksymalna wysokość ścian 5300 mm;
  • Zakres stosowania: kategoria IVb wg ETAG 003;
  • Zakres wypełnień do 31,5 mm;
  • 3 klasa wytrzymałości mechanicznej drzwi;
  • Dymoszczelność drzwi (zamek jednopunktowy): klasa Sa, Sm;
  • Izolacyjność akustyczna drzwi Rw ≥ 38 dB;
  • Drzwi przesuwne;
  • Głębokość konstrukcyjna profili 50 mm;
  • Laboratoryjne drzwi bezprogowe, akustyczne 28 dB.

System ACS 50 charakteryzuje się wysokimi właściwościami akustycznymi i wytrzymałościowymi tworzonej zabudowy. Posiada wiele rozwiązań progu drzwiowego. Wszystkie te cechy czynią ten system świetnym rozwiązaniem w wielu inwestycjach. Nie tylko dla firm ale i dla nowoczesnych inwestorów. Wszystkie cechy systemu znajdą Państwo w karcie produktu.

W Gdańskiej Fabryce Okien doradzimy jak i co ze sobą skonfigurować aby otrzymany produkt był dla Państwa idealny. Zapraszamy do naszych oddziałów oraz do zapoznania się z pozostałymi produktami oferowanymi przez nasza firmę. Więcej informacji technicznych i montażowych uzyskają Państwo kontaktując się z naszym Działem Obsługi Klienta pod numerem telefonu: +48 58 320 22 11. Gorąco zachęcamy do współpracy przedsiębiorców i przedstawicieli branży budowlanej.