Skip to content

Certyfikaty i zaświadczenia

Gdańska Fabryka Okien jako rzetelna firma posiada certyfikaty i atesty potwierdzające wysoką jakość produkowanych i oferowanych wyrobów, tj. certyfikat CE potwierdzający bezpieczeństwo użytkowania, ochronę zdrowia i ochronę środowiska, certyfikaty Państwowego Związku Higienicznego (PZH), a także atest na profile VEKA wydawany przez specjalistyczny niemiecki Instytut Techniki Okiennej (IFT) Rosenheim.

Wszystkie produkowane przez nas okna posiadają obliczenia parametrów izolacji cieplnej mierzonej w watach na metr kwadratowy i kelvinach [W/m2K]. Im niższy współczynnik przenikania ciepła U, tym lepsza izolacja cieplna i większa oszczędność energii. Profile VEKA posiadają certyfikat ISO 9001 : 2008 DIN EN ISO 9001. Międzynarodowa norma ISO 9001 ma na celu przejrzyste ukształtowanie wewnętrznej organizacji przedsiębiorstwa, zarówno dla klientów, jak i dla pracowników. Zaplanowane i prawidłowo zorganizowane procesy odpowiadają za pozytywne warunki pracy, eliminują źródła błędów i gwarantują stałą jakość.

Certyfikat ISO 9001 2008

Certyfikaty i atesty stanowią zgodność wyrobu z właściwościami deklarowanymi w określonych przepisach oraz normach zgodnie ze standardami europejskimi. Wysoka jakość produktów najwyższej klasy A potwierdzona jest poprzez niezależne, akredytowane i cieszące się powszechnym zaufaniem instytucje. Wszystkie oferowane produkty zapewniają pewne i długotrwałe użytkowanie.

Szeroka gama zabezpieczeń o podwyższonej odporności na włamania, tj. szyby P4 i okucia WK 2 w oknach, czy zabezpieczenia antywyważeniowe w bramach i roletach zewnętrznych w połączeniu z potwierdzonymi certyfikatami zapewnią spokój i komfort w codziennym użytkowaniu.

Profile VEKA – Certyfikaty ogólne:

Certyfikaty VEKA Effectline 70:

Certyfikaty VEKA HST Vekaslide:

Certyfikaty VEKA Perfectline 70:

Certyfikaty VEKA Softline 70:

Ceryfikaty VEKA Softline 82:

Certyfikaty WinkHaus ogólne:

Deklaracje właściwości użytkowych WinkHaus:

Certyfikaty WinkHaus activPilot:

Certyfikaty WinkHaus proPilot:

WinkHaus autoPilot

Certyfikaty WinkHaus duoPort:

Certyfikaty dla Okna Salamander bluEvolution:

Certyfikaty AGC:

Certyfikaty Portos:

Dla nas ważni są ludzie, dlatego też staramy utrzymywać jak najlepsze stosunki z kontrahentami i konsumentami. Ponadto wsparcie instytucji publicznych jest dla Nas równie ważne. Z Naszą pomocą swoją pierwszą walkę stoczył młody pięściarz, a pasjonaci z gdańskiej drużyny piłkarskiej EX Siedlce mogą kontynuować swoją pasję i przekazywać ją kolejnym pokoleniom.

Skontaktuj się z nami
Zadaj pytanie dotyczące produktu lub skonsultuj swój projekt