Skip to content

Ciepły montaż okien PCV

Ciepły montaż okien PCV. Wyprodukowaliśmy i zamontowaliśmy w domu jednorodzinnym w Pomlewie okna na bazie energooszczędnych profili PCV Veka Softline 82 MD. Wstawiliśmy również drzwi wejściowe stalowo-drewniane. Podczas montażu okien zastosowaliśmy technikę ciepłego montażu. To technika polegająca na osadzeniu ościeżnic w murze i zastosowaniu taśm rozprężnych w celu zapewnienia lepszej izolacji i wypełnienia wszystkich możliwych szczelin, które mogłyby przyczynić się do powstawania kosztownych mostków cieplnych.

Ciepły montaż okien PCV i parapetów

Wszystkie okna zostały wyposażone dodatkowo w ciepły parapet z listwą, która posiada bardzo dobre właściwości izolacyjne. Stosowanie ciepłych parapetów nie tylko eliminuje ryzyko powstawania mostków cieplnych, ale także ułatwia i przyspiesza montaż okien. Ciepłe parapety stanowią także oparcie dla parapetów zewnętrznych i wewnętrznych, zapewniając im prawidłowe wypoziomowanie i odporność na obciążenia.

Profile okienne w kolorze złoty dąb wyposażyliśmy w energooszczędny pakiet trzyszybowy, który posiada wysoki wskaźnik izolacji akustycznej i termicznej. Okna z potrójnymi szybami pozwalają na uzyskanie niskiego współczynnika przenikania ciepła. To przekłada się na oszczędności związane z ogrzewaniem budynku. We wszystkich oknach zastosowaliśmy niewidoczny system okuć WinkHaus activPilot Select. Okucia te przyczyniają się do ograniczenia strat energii, a także wpływają na estetykę okien wewnątrz pomieszczenia. Zamontowanie klamek z kluczem oraz wyposażenie okien w dodatkowe rygle montowane blisko narożników wzmacnia ochronę okien przed niepożądaną manipulacją od zewnątrz.

Chcesz kupić okna do swojego domu?

Dokładna oferta handlowa jest dostępna w dowolnym naszym salonie sprzedaży okien. Wszelkich informacji dotyczących możliwości zakupu, bezpłatnego pomiaru lub transportu na miejsce przeznaczenia udzielą nasi handlowcy. Prosimy o kontakt telefoniczny z naszym biurem pod numerem telefonu: +48 58 320 22 11. Zapraszamy do współpracy firmy budowlane realizujące wszelkiego rodzaju inwestycje budowlane, jak również Klientów indywidualnych. Zapewniamy atrakcyjne ceny, dowóz stolarki na miejsce inwestycji i profesjonalny montaż.

Przeczytaj także:   Okna Veka Trąbki Wielkie

W celu umówienia bezpłatnego pomiaru prosimy o kontakt z naszym salonem. Zapraszamy.

Oceń stronę
Skontaktuj się z nami
Zadaj pytanie dotyczące produktu lub skonsultuj swój projekt