Skip to content

Energooszczędne okna Kaszuby

Energooszczędne okna Kaszuby. Wyprodukowaliśmy i zamontowaliśmy w nowoczesnym „bliźniaku” okna na bazie energooszczędnych profili Salamander. Dom kompleksowo wyposażyliśmy w nowoczesne okna, bramę garażową, a także drzwi zewnętrzne stalowo-drewniane.

Energooszczędne okna Kaszuby – dom „bliźniak”.

Energooszczędne ramy okien PCV zostały okleinowane dwustronnie w kolorze antracytowym. Profile okienne wyposażyliśmy w pakiety trzyszybowe. Rozwiązanie to pozwala na osiągnięcie niskiego współczynnika przenikania ciepła, co pozytywnie wpływa na izolację i ochronę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Zastosowanie potrójnych szyb w oknach energooszczędnych wykonanych ze szkła nisko emisyjnego korzystnie wpływa na szczelność konstrukcji okna. Tak wyposażona rama okna pozwala na osiągnięcie niskiego współczynnika przenikania ciepła, co korzystnie wpływa na oszczędności ogrzewania domu.

Pakiet trzyszybowy w energooszczędnych oknach.

Prawidłowy montaż okien, możliwość osadzenia ciepłego pakietu trzyszybowego oraz zabezpieczenia w postaci potrójnych uszczelek sprawia, że nowoczesne okna PCV osiągają wyższe parametry izolacji cieplnej, co przekłada się na oszczędności związane z ogrzewaniem domu. Odporna na warunki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne okleina ułatwia konserwację profilu okiennego PCV, a także zapewnia ich długotrwałe użytkowanie.

Energooszczędne okna Kaszuby zostały wyposażone w niewidoczny system okuć WinkHaus. Stosowanie markowych okuć korzystnie wpływa na energooszczędność całego okna. Brak mostków termicznych na ramie okna oraz ciągłość uszczelki na całym obwodzie ogranicza straty energii. Zamontowanie dodatkowych rygli blisko narożników dodatkowo zabezpiecza okna przed włamaniem. We wszystkich oknach zastosowaliśmy klamki renomowanej firmy Hoppe.

Chcesz kupić okna do swojego domu?

Dokładna oferta handlowa jest dostępna w dowolnym naszym salonie sprzedaży okien. Wszelkich informacji dotyczących możliwości zakupu, bezpłatnego pomiaru lub transportu na miejsce przeznaczenia udzielą nasi handlowcy. Prosimy o kontakt telefoniczny z naszym biurem pod numerem telefonu: +48 58 320 22 11. Zapraszamy do współpracy firmy budowlane realizujące wszelkiego rodzaju inwestycje budowlane, jak również Klientów indywidualnych. Zapewniamy atrakcyjne ceny, dowóz stolarki na miejsce inwestycji i profesjonalny montaż.

Przeczytaj także:   Jakie okna do mieszkania w bloku

W celu umówienia bezpłatnego pomiaru prosimy o kontakt z naszym salonem. Zapraszamy.

Oceń stronę
Skontaktuj się z nami
Zadaj pytanie dotyczące produktu lub skonsultuj swój projekt