Skip to content

Montaż okien dźwiękoszczelnych

Montaż okien dźwiękoszczelnych. Wyprodukowaliśmy i zamontowaliśmy w przebudowywanym na hotel budynku energooszczędne okna o wysokich właściwościach izolacji akustycznej. Wielokomorowe profile PCV o szerokości 82 mm wyposażyliśmy w specjalny trzyszybowy pakiet, który zapewnia skuteczną ochronę przed hałasem. Energooszczędny profil okienny PCV uniemożliwia tworzenie się mostków termicznych, co zapewnia redukcję kosztów energii. Potrójne szyby zamontowane w profilach okiennych posiadają wysoki wskaźnik izolacji akustycznej i termicznej. Dzięki temu możliwe jest uzyskanie niskiego współczynnika przenikania ciepła, co znacząco wpływa na oszczędności związane z ogrzewaniem budynku.

Montaż okien dźwiękoszczelnych w gdyńskim biurowcu:

Poprawa izolacji akustycznej i termicznej jest szczególnie ważna w modernizowanych budynkach, które są dostosowywane do nowoczesnych norm budownictwa. Wielokomorowe profile energooszczędne PCV w kolorze antracytowym wyposażyliśmy w dodatkową uszczelkę środkową. Zastosowanie takiego rozwiązania przyczynia się do zwiększenia izolacji termicznej, a także zabezpiecza okna przed niekorzystnym wpływem warunków atmosferycznych.

Nawiewniki w oknach dźwiękoszczelnych

Zamontowane przez nas okna wyposażyliśmy również w nawiewniki okienne, które regulują przepływ powietrza w pomieszczeniu. W energooszczędnych ramach okien PCV w kolorze antracytowym zastosowaliśmy nowoczesny system okuć firmy WinkHaus oraz renomowane klamki okienne wyposażone w specjalny mechanizm zabezpieczający przed niepożądaną manipulacją. Tak wyposażone okna spełniają wymagania wszystkich aktualnych i przyszłych norm izolacji termicznej i akustycznej, która w tym przypadku okazała się szczególnie istotna dla naszego klienta.

Budujesz? Nowe okna? Skontaktuj się z nami.

Dokładna oferta handlowa jest dostępna w dowolnym naszym salonie sprzedaży okien. Wszelkich informacji dotyczących możliwości zakupu, bezpłatnego pomiaru lub transportu na miejsce przeznaczenia udzielą nasi handlowcy. Prosimy o kontakt telefoniczny z naszym biurem pod numerem telefonu: +48 58 320 22 11. Zapraszamy do współpracy firmy budowlane realizujące wszelkiego rodzaju inwestycje budowlane, jak również Klientów indywidualnych. Zapewniamy atrakcyjne ceny, dowóz stolarki na miejsce inwestycji i profesjonalny montaż.

Przeczytaj także:   Okna PCV Szemud

W celu umówienia bezpłatnego pomiaru prosimy o kontakt z naszym salonem. Zapraszamy.

Oceń stronę
Skontaktuj się z nami
Zadaj pytanie dotyczące produktu lub skonsultuj swój projekt