Skip to content

Montaż okien PCV

Montaż okien PCV w nowoczesnym domu. Wyprodukowaliśmy i zamontowaliśmy w nowoczesnym domu jednorodzinnym 12 okien na bazie profili PCV i profili aluminiowych. Jedenaście okien zostało wyprodukowanych na bazie energooszczędnych profili Veka Softline 82 MD. Jedno okno w systemie przesuwnym HST, na bazie izolowanych termicznie (tzw. aluminium ciepłe) renomowanych profili aluminiowych firmy Aluron.

Zarówno w profilach Veka Softline 82 MD jak i w ramach okien aluminiowych zastosowaliśmy pakiety trzyszybowe. Okna wyposażone w potrójne szyby posiadają wysoki wskaźnik izolacji akustycznej i termicznej, co umożliwia osiągniecie niskiego współczynnika przenikania ciepła i znacznie wpływa na oszczędności ogrzewania domu.

Montaż okien PCV w nowoczesnym domu pasywnym:

W energooszczędnych ramach okien PCV w kolorze antracytowym zastosowaliśmy system niewidocznych okuć WinkHaus activPilot Select. Rozwiązanie to przyczynia się do osiągnięcia niskiego współczynnika przenikania ciepła i ogranicza straty energii. Blisko narożników zamontowaliśmy także rygle. Stosowane w nowoczesnych skrzydłach pasywnych stalowe rygle firmy WinkHaus są niezwykle skuteczne w ochronie przed włamaniem. Dobór klamek antywłamaniowych Hoppe Tokyo Secustic z kluczem przez naszego klienta i zamontowanie ich w miejscach newralgicznych, takich jak okna balkonowe zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo i zabezpieczają obwód okucia przed próbami przesunięcia go od zewnątrz.

Okna przesuwne Veka Slide HST

Zastosowanie okien w systemie Veka Slide HST pozwala oszczędzić miejsce wewnątrz pomieszczenia. Działanie okien Slide HST odbywa za pomocą przesuwania konstrukcji okiennej na specjalnie zaprojektowanej szynie. Okna te za sprawą innowacyjnej konstrukcji pozwalają na uzyskanie najwyższych parametrów izolacyjności termicznej i akustycznej.

Budujesz? Nowe okna? Skontaktuj się z nami.

Dokładna oferta handlowa jest dostępna w dowolnym naszym salonie sprzedaży okien. Wszelkich informacji dotyczących możliwości zakupu, bezpłatnego pomiaru lub transportu na miejsce przeznaczenia udzielą nasi handlowcy. Prosimy o kontakt telefoniczny z naszym biurem pod numerem telefonu: +48 58 320 22 11. Zapraszamy do współpracy firmy budowlane realizujące wszelkiego rodzaju inwestycje budowlane, jak również Klientów indywidualnych. Zapewniamy atrakcyjne ceny, dowóz stolarki na miejsce inwestycji i profesjonalny montaż.

Przeczytaj także:   Okna PCV Rusocin

W celu umówienia bezpłatnego pomiaru prosimy o kontakt z naszym salonem. Zapraszamy.

1.6/5 - (44 votes)
Skontaktuj się z nami
Zadaj pytanie dotyczące produktu lub skonsultuj swój projekt