Skip to content

Okna PCV Kościerzyna

Okna PCV Kościerzyna. Wyprodukowaliśmy i zamontowaliśmy trzynaście okien na bazie energooszczędnych profili Veka Softline 82 MD oraz jedno okno Veka Slide HST. Energooszczędny profil Softline 82MD wraz z pakietem trzyszybowym oraz niewidocznymi zawiasami umożliwia osiągniecie niskiego współczynnika przenikania ciepła, co znacznie wpływa na oszczędności ogrzewania.

Ramy okien w kolorze antracyt, na bazie profili okiennych Veka, model Softline 82 MD. W całym domu zastosowaliśmy ciepły montaż. To technika polegająca na osadzeniu ościeżnic w murze i zastosowaniu taśm rozprężnych w celu zapewnienia lepszej izolacji i wypełnienia wszystkich możliwych szczelin, które mogłyby przyczynić się do powstawania kosztownych mostków cieplnych.

Okna PCV Kościerzyna – dom po wstawieniu okien:

Niewidoczny system okuć WinkHaus activPilot Select ogranicza straty energii, a rygle montowane blisko narożników zabezpieczają okna przed włamaniem. We wszystkich oknach zastosowaliśmy klamki z przyciskiem, które zapewniają bezpieczeństwo i zabezpieczają obwód okucia przed próbami przesunięcia. Specjalny mechanizm klamki przeciwdziała zmanipulowaniu jej od zewnątrz.

Dzięki zamontowaniu okien w systemie Veka Slide HST nasz klient oszczędza miejsce wewnątrz pomieszczenia. Działanie okien Slide HST odbywa za pomocą przesuwania konstrukcji okiennej na specjalnie zaprojektowanej szynie. Obniżony próg o płaskiej powierzchni zapobiega tworzeniu bariery architektonicznej. Okna te za sprawą innowacyjnej konstrukcji pozwalają na uzyskanie najwyższych parametrów izolacyjności termicznej i akustycznej.

Chcesz kupić okna do swojego domu?

Dokładna oferta handlowa jest dostępna w dowolnym naszym salonie sprzedaży okien. Wszelkich informacji dotyczących możliwości zakupu, bezpłatnego pomiaru lub transportu na miejsce przeznaczenia udzielą nasi handlowcy. Prosimy o kontakt telefoniczny z naszym biurem pod numerem telefonu: +48 58 320 22 11. Zapraszamy do współpracy firmy budowlane realizujące wszelkiego rodzaju inwestycje budowlane, jak również Klientów indywidualnych. Zapewniamy atrakcyjne ceny, dowóz stolarki na miejsce inwestycji i profesjonalny montaż.

Przeczytaj także:   Na co zwrócić uwagę przy odbiorze okien?

W celu umówienia bezpłatnego pomiaru prosimy o kontakt z naszym salonem. Zapraszamy.

Oceń stronę
Skontaktuj się z nami
Zadaj pytanie dotyczące produktu lub skonsultuj swój projekt