Skip to content

Okna PCV Puck

Okna PCV Puck. Wyprodukowaliśmy i zamontowaliśmy u klienta indywidualnego okna na bazie energooszczędnych profili VEKA Softline 82 MD. W tym również okno przesuwne w systemie VEKA Slide HST. Oprócz okien zamontowaliśmy także bramę garażową oraz drzwi zewnętrzne kolorystycznie dopasowane do profili okiennych. W całym domu wykonaliśmy ciepły montaż. To technika polegająca na osadzeniu ościeżnic w murze i zastosowaniu taśm rozprężnych w celu zapewnienia lepszej izolacji i wypełnienia wszystkich możliwych szczelin, które mogłyby przyczynić się do powstawania kosztownych mostków cieplnych.

Okna PCV Puck – zdjęcia z inwestycji:

Dzięki zamontowaniu okien w systemie Veka Slide HST nasz klient oszczędza miejsce wewnątrz pomieszczenia. Działanie okien Slide HST odbywa za pomocą przesuwania konstrukcji okiennej na specjalnie zaprojektowanej szynie. Obniżony próg o płaskiej powierzchni zapobiega tworzeniu bariery architektonicznej. Okna te za sprawą innowacyjnej konstrukcji pozwalają na uzyskanie najwyższych parametrów izolacyjności termicznej i akustycznej.

Ramy profili PCV w kolorze Winchester wyposażyliśmy w energooszczędny pakiet trzyszybowy. Posiada on wysoki wskaźnik izolacji akustycznej i termicznej. Dzięki temu możliwe jest uzyskanie niskiego współczynnika przenikania ciepła, co znacząco wpływa na oszczędności związane z ogrzewaniem budynku. W całym domu zastosowaliśmy niewidoczny system okuć WinkHaus activPilot Select. Zastosowanie takiego rozwiązania przyczynia się do ograniczenia strat energii, a także wpływa na estetykę okien. Zastosowanie dodatkowych rygli, które zamontowaliśmy blisko narożników zabezpiecza okna przed włamaniem. W wybranych oknach zamontowane zostały klamki z kluczem. Zapewniają one bezpieczeństwo i zabezpieczają obwód okucia przed próbami przesunięcia okucia od zewnątrz. Specjalny mechanizm klamki przeciwdziała zmanipulowaniu jej od zewnątrz. Pozostałe okna zostały wyposażone w klamki z przyciskiem.

Chcesz kupić okna do swojego domu?

Dokładna oferta handlowa jest dostępna w dowolnym naszym salonie sprzedaży okien. Wszelkich informacji dotyczących możliwości zakupu, bezpłatnego pomiaru lub transportu na miejsce przeznaczenia udzielą nasi handlowcy. Prosimy o kontakt telefoniczny z naszym biurem pod numerem telefonu: +48 58 320 22 11. Zapraszamy do współpracy firmy budowlane realizujące wszelkiego rodzaju inwestycje budowlane, jak również Klientów indywidualnych. Zapewniamy atrakcyjne ceny, dowóz stolarki na miejsce inwestycji i profesjonalny montaż.

Przeczytaj także:   Okna PCV Bielkówko

W celu umówienia bezpłatnego pomiaru prosimy o kontakt z naszym salonem. Zapraszamy.

Oceń stronę
Skontaktuj się z nami
Zadaj pytanie dotyczące produktu lub skonsultuj swój projekt