Skip to content

Mistrzostwa Pianowania 2023

Jesteśmy współorganizatorem tegorocznej edycji mistrzostw. Kibicujemy naszej ekipie montażowej!

Gdańska Fabryka Okien >> Aktualności >> Mistrzostwa Pianowania 2023

Mistrzostwa Pianowania 2023

W dniu 29 września 2023 roku na terenie Inwestycji Kampinova realizowanej przez Ekodeweloper odbędą się drugie Mistrzostwa Pianowania Tytan WINS. W tym roku Impreza będzie miała charakter międzynarodowy. Gdańska Fabryka Okien jest współorganizatorem tych mistrzostw.

Impreza będzie prowadzona na żywym organizmie, czyli realnej inwestycji, której ekipy mają do zamontowania okna. Montaż mechaniczny oraz uszczelnienie w systemie Tytan Wins oceniać będzie przez jury składające się z techników oraz zewnętrznych ekspertów branżowych.

Mistrzostwa Pianowania 2023 Plakat 02

Co to jest montaż Tytan WINS?

System uszczelnienia trójwarstwowego stosowany podczas  montażu stolarki okiennej i drzwiowej. Dzięki temu rozwiązaniu klienci zyskują 20 lat gwarancji na szczelność i mogą cieszyć się energooszczędnym rozwiązaniem przez lata. Szerzej o tym rozwiązaniu piszemy na tej stronie.

Z kim organizujemy wydarzenie?

Pomysłodawcą i organizatorem wydarzenia jest ekipa dostawcy rozwiązania WINS czyli Tytan Window and Door (Grupa Selena S.A.), z którymi w tym roku postanowiliśmy wziąć udział w wydarzeniu jako Organizator. Nasza współpraca to efekt pierwszej edycji wydarzenia, która odbyła się w listopadzie zeszłego roku w Tarnowie Podgórnym. Gospodarzem tamtej imprezy był znany w branży Ojciec Okienko. Firma Oknario w tym roku stanie w szranki z pozostałymi Winserami i zawalczy o główną nagrodę.

Do udziału w wydarzeniu zaprosiliśmy również firmy, które są niezbędne w procesie produkcji i montażu stolarki otworowej. Jako partnerzy wspierający działają z nami systemodawca profili firma Salamander Window & Door Systems, dostawca szyb zespolonych AGC, okuć WinkHaus, oraz dystrybutor maszyn do produkcji Fimtec, a także przedstawiciele narzędzi Milwaukee – ElektroPark, dźwigów Glasslift oraz podwalin montażowych Klinar. Wraz z nimi, Tytan WINS i GFO tworzymy Mistrzostwa Pianowania Tytan WINS.

Do kogo kierujemy imprezę?

W ostatni piątek września do Gdańska zjedzie się 15 ekip z Polski, Czech, Węgier i Niemiec, aby wziąć udział w zawodach na najlepszą ekipę monterską. Po zawodach odbędzie się uroczysta gala, na której wręczymy nagrody dla najlepszych WINSERÓW.

Przeczytaj także:   Montaż trójwarstwowy

Dlaczego monterzy są ważni?

Ekipy montujące stolarkę są ostatnim bardzo ważnym ogniwem. Niczym będzie produkcja wysokiej klasy stolarki na najlepszych maszynach i komponentach bez prawidłowo przeprowadzonego montażu. Dlatego kierunkujemy nasze działania na wsparcie ekip monterskich i docenienie ich fachowości. Wspólnie chcemy budować świadomość prawidłowego szczelnego montażu i dawać możliwości rozwoju każdemu fachowcowi.

Całe wydarzenie idealnie wkomponowuje się w ważną w obecnych czasach ekologię i energooszczędność. Wspólnie z Partnerami Wspierającymi wydarzenie oraz Inwestorem Ekodeweloper stawiamy na wysoki standard i trwałość wykonywanej przez nas pracy w zakresie produkcji i montażu stolarki otworowej. Mistrzostwa Pianowania to święto i podziękowanie za pracę i udział w społeczności Winserów.

Jak bawiliśmy się w zeszłym roku?

W 2022 roku odbyła się pierwsza edycja Mistrzostw. Poniżej przedstawiamy kilka zdjęć z zeszłorocznej imprezy.

2.1/5 - (12 votes)
Skontaktuj się z nami
Zadaj pytanie dotyczące produktu lub skonsultuj swój projekt