Skip to content

Profile VEKA Softline 76

Nowoczesne profile klasy premium!

Gdańska Fabryka Okien >> Aktualności >> Niski próg w drzwiach balkonowych

Profile VEKA Softline 76

Przedstawiamy nowoczesne rozwiązania, które nie tylko poprawią komfort mieszkania, ale także pozwolą zredukować koszty ogrzewania domu. Profile VEKA Softline 76 to krok w kierunku nowoczesnych, energooszczędnych rozwiązań.

O czym piszemy?

Czy okna VEKA to dobry wybór?

Okna VEKA cieszą się uznaniem, ze względu na wysoką jakość oraz fakt, że spełniają parametry najwyższej klasy A*. Jako odpowiedź na pytanie Czy okna Veka są dobre może posłużyć jeden z najnowszych produktów dostępnych w naszej ofercie, który spełni najtrudniejsze wymagania Klienta. Mowa o systemie okiennym VEKA Softline 76 MD, który nie tylko spełnia oczekiwania w zakresie designu, ale również wpisuje się w ideę odpowiedzialności ekologicznej i oszczędności energetycznej. Okna VEKA są dobre, a dzięki innowacyjnym profilom możemy razem zwiększyć komfort mieszkania, w zgodzie z ekologią i ekonomicznym rozwiązaniom.

Kto jest producentem okien VEKA?

Gdańska Fabryka Okien to renomowany producent okien marki VEKA, cieszący się doskonałą reputacją i ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w branży stolarki. Oferujemy solidność, wprowadzamy innowacyjność w każdym produkcie, który opuszcza nasze nowoczesne hale produkcyjne. Naszym celem jest stworzenie okien, które nie tylko spełniają oczekiwania pod względem trwałości, ale także reprezentują najnowsze standardy designu i technologii.

Profile VEKA Softline 76 01

Co wyróżnia nas jako producenta okien VEKA? Doświadczenie, to ponad dwie dekady praktyki w produkcji stolarki, Gdańska Fabryka Okien zdobyła zaufanie klientów poprzez nieustanne doskonalenie procesów produkcyjnych i dostarczanie wyrobów najwyższej jakości. Nasze okna to gwarancja solidności wykonania. Dbałość o detale i wysoka jakość materiałów używanych w produkcji sprawiają, że nasze produkty są nie tylko estetyczne, ale również trwałe i odporne na wpływy czasu.

Nie kończymy procesu na produkcji! Oferujemy również profesjonalny montaż. Obsługę, dzięki której nasi Klienci mogą być pewni, że produkty dostarczone przez nas spełnią wszystkie oczekiwania. Dlaczego warto inwestować w nasze okna VEKA? Inwestując w okna Gdańskiej Fabryki Okien inwestujesz w trwałość, styl oraz nowoczesne rozwiązania. Jesteśmy Twoim zaufanym źródłem okien VEKA, oferującym jedynie sprawdzone, wysokiej jakości produkty, dopasowane do indywidualnych potrzeb nawet najbardziej wymagających Klientów. Dołącz do grona zadowolonych Klientów i zainwestuj w okna, które będą spełniać Twoje oczekiwania przez wiele lat.

Jakie profile okienne są najlepsze?

Profile zwane też kształtownikami okiennymi to najprościej mówiąc ramy, w których zamontowane są szyby. Zgodnie z normą PN-EN 12608:2004 profile są dzielone na klasy od A do C ze względu na grubość widocznych i niewidocznych ścianek profilu. Klasę A charakteryzuje grubość zewnętrznej ścianki o wymiarze minimum 2,8 mm. Przy czym ścianki zewnętrzne profili VEKA klasy A* mają grubość 3 mm, dzięki czemu przewyższają normę. Przy wyborze okien VEKA, masz gwarancję, że każde okno zostało wykonane z największą dbałością o najmniejszy szczegół, ponieważ profile VEKA dostępne na naszym rynku spełniają warunki profilu klasy A*. To odróżnia okna VEKA od konkurencji, bo jako nieliczna w Polsce może zagwarantować profile wyłącznie w najwyższej dostępnej na rynku klasie A*, ponieważ innych profili VEKA nie produkuje. Więc, jeśli kupujemy, czy rozważamy zakup okien VEKA, otrzymujemy gwarancję solidności. Jakość zastosowanych profili jest podstawą dobrych okien.

Przeczytaj także:   ABC Okuć okiennych

Jakie są najcieplejsze okna?

Przekonaj się dlaczego nasze okna wyróżniają się najlepszą izolacją termiczną. Przy wyborze najcieplejszego okna kluczowy będzie współczynnik przenikania ciepła – im jest on niższy, tym mniejsze będą straty ciepła z budynku. Profile Softline 76 MD pomagają znacząco obniżyć koszty ogrzewania domu. Chronią przed zimnem, hałasem oraz wilgocią. Profile Veka Softline 76 MD mają jedną z nieco mniejszych głębokości zabudowy – 76 mm. Jednak to praktycznie nie wpływa na obniżenie ich efektywności energetycznej. Okno z tymi profilami może mieć współczynnik przenikania ciepła Uw na poziomie 0,82 W/m²K przy zastosowaniu pakietu szybowego o Ug=0,5 i ciepłej ramki.

Profile VEKA Softline 76 02

Sam profil ma współczynnik przenikania ciepła Uf=1,1 W/m²K. Dzięki czemu nasze okna są niezwykle energooszczędne i pomogą Ci zapobiegać utracie ciepła. Ważnym elementem przy dbaniu o izolację termiczną jest przeszklenie okna. Do przeszkleń można używać dwu- i trzyszybowych pakietów. Profile Softline 76 MD pozwalają zamontować pakiety szybowe o grubości od 18 do 48 mm. Dzięki osadzeniu pakietu szybowego w profilu na głębokość 25 mm, jest ograniczone zjawisko roszenia się szyb. Pamiętaj, że przez okna o słabych właściwościach izolacyjnych można stracić nawet do 25% energii termicznej!

Ile kosztuje okno VEKA?

Na cenę okien składa się wiele indywidualnych czynników, począwszy od wyposażenia, wyboru szyby, okucia, profili, po ich kolor. Prawidłowy i szczelny montaż powinien być priorytetowym elementem, na którym nie powinniśmy oszczędzać. Rodzaj wybranych szyb ma znaczący wpływ na cenę, zastosowanie ciepłej ramki czy dobór okuć specjalnych. Okna w kolorze będą droższe, względem białych. Najtańszym wyborem są białe okna z podstawowym wyposażeniem proponowanym przez producenta.

Wybór okien w kolorowych okleinach wiążę się z dodatkowymi opłatami. Jednak nie można wykluczyć sytuacji, że okna w jednostronnym kolorze będą droższe niż te dwustronne. Możemy wybrać także okleiny podstawowe, takie jak złoty dąb, orzech, antracyt czy winchester, wtedy procentowo wychodzi drożej o około 20-30%. Wybierając okleiny klasy premium, przykładowo woodec, szary, jasny dąb czy czarny, ceny mogą być wyższe niż w przypadku podstawowych kolorów. Okna w kolorze są więc droższe, ale nadają wnętrzom i fasadom zewnętrznym charakteru, przy czym ocieplają wygląd budynków.

Profile VEKA Softline 76 03

Profile VEKA Softline 76 – czy spełniają parametry?

System Veka Softline76 charakteryzuje się niezawodnością i niezwykle wysoką jakością dzięki najwyższym parametrom i klasyfikacji. Wyróżnia się zamkniętym profilem ze ściankami zewnętrznymi o grubości 3 mm (z maksymalnym odchyleniem zaledwie +- 0,2 mm), dzięki którym spełnia wymagania normy PN-EN 12608 stawiane profilom najwyższej jakości, a nawet przewyższają tę normę, stając się atrakcyjniejszym wyborem, względem konkurencji.

Przeczytaj także:   Które okna przesuwne wybrać?

Profile Veka Softline 76 MD posiadają 1,5-milimetrowe wzmocnienie stalowe, wielokomorową konstrukcję – 5 komór znajduje się w profilu ramy, 5 komór w profilu skrzydła. Złożenie ramy i skrzydła w systemie Veka Softline 76 MD ma wysokość 122 mm. Może się różnić w zależności od większych wymiarów konstrukcji, specyficznych wymagań i konieczności indywidualnego doboru profili. System Softline 76 wyróżnia dodanie dodatkowej uszczelki środkowej, natomiast ich układ zapewnia doskonałą szczelność i izolację przed negatywnymi czynnikami atmosferycznymi, dzięki trwałemu mocowaniu do ramy uszczelek przylgowych i wewnętrznej. System ten charakteryzuje niska podatność na uszkodzenia, wyjątkowo wysoka odporność na pęknięcia naroży okiennych, zapewniona zastosowaniu grubych ścianek profili.

Gdzie kupić okna Veka Softline 76?

Zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty Gdańskiej Fabryki Okien, gdzie solidność i styl łączą się w doskonały sposób. Nasza firma to gwarancja nie tylko wysokiej jakości produktów, ale także indywidualnego podejścia do każdego klienta, co sprawia, że spełniamy nawet najbardziej wyszukane oczekiwania. Odkryj doskonałą jakość okien na profilach VEKA Softline 76 w naszej ofercie. Te innowacyjne produkty charakteryzują się nie tylko estetycznym designem, ale także doskonałą izolacją termiczną i akustyczną. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy pragną połączenia elegancji z funkcjonalnością.

Zapraszamy do naszych Salonów lub do kontaktu z naszymi Sprzedawcami! Odkryj szeroką gamę produktów, ciesz się nowoczesnym designem, a jednocześnie skorzystaj z konkurencyjnych cen. Gdańska Fabryka Okien to Twoje zaufane źródło solidnych i stylowych okien. Skontaktuj się z nami, aby zrealizować marzenie o idealnych oknach do Twojego domu!

Cechy profilu Veka Softline 76 MD.

  • Klasa: A
  • Głębokość: 76 mm
  • Ilość komór: 5
  • Ilość uszczelek: 3

Oceń artykuł. Twoja ocena pomoże nam w dopasowaniu lepszych treści.

4.8/5 - (6 votes)
Skontaktuj się z nami
Zadaj pytanie dotyczące produktu lub skonsultuj swój projekt