Szyby

10 postów

Szyby i profile okienne stanowią podstawę w produkcji stolarki okiennej i drzwiowej. Zarówno w produktach wykonanych z PCV jak i aluminium. Dobrej jakości szyba zapewnia nie tylko walory estetyczne, ale przede wszystkim zapewnia izolacyjność termiczną i akustyczną pomieszczenia. Dlatego przy produkcji naszej stolarki okiennej i drzwiowej stosujemy szyby najwyższej jakości. Takie produkty zapewnia długoletnia współpraca z jednym z największych producentów szyb w Europie – Firmą AGC Glass Europe z siedzibą w Louvian-La_Neuve w Belgii.

Szyby AGC Glass Europe

Jakie szyby stosujemy ?

Firma ta produkuje, przetwarza i dystrybuuje nie tylko szkło płaskie, zwykle stosowane w budownictwie, ale również szkło do zastosowań motoryzacyjnych i dekoracyjnych. Przy produkcji naszych okien i drzwi stosujemy szkło przeznaczone do szkleń powierzchni płaskich o różnej charakterystyce. Tak, aby spełnić najwyższe oczekiwania naszych klientów. Do najczęściej stosowanych szyb możemy zaliczyć:

szyby bezpieczne 33.1;
szkło antywłamaniowe;
– zestawy szyb hartowanych;
– zestawy szyb z ciepłą ramką;
– zestawy szyb ornamentowych;
– zestawy szyb Stospol;
– zestawy szyb barwionych;
– zestawy szyb dźwiękochłonnych;
– zestawy szyb przeznaczonych na wielkie powierzchnie;
– zestawy szyb ognioodpornych;
– zestawy szyb ze szprosami.

Poniżej przedstawiamy właściwości i charakterystyki dostępnych w naszym asortymencie szyb. Każde produkowane w naszej fabryce okno, czy drzwi można zaopatrzyć w dowolny zestaw szyb.